Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in C:\Site\aol.sk\www_root\forum\common.php on line 88
Act of Light [forum] • Zobrazenie témy - Joint Operations: Escalation

Joint Operations: Escalation

...clanky zo stranok aol.sk

Joint Operations: Escalation

Nový príspevokod aurelius Ut Feb 03, 2009 9:12 pm

Gamespy zverejnili preview na Joint Operations: Escalation, ve?mi pekný addon na multiplayerovku Joint Operations. Escalation pridá do hry množstvo inovácii a hlavne nový konflikt presunutý viac na sever do Ázie. Teda ?aka? môžeme aj ?ažšie pozemné vozidlá ako tanky alebo plne vyzbrojené Apache helikoptéry (rebeli dostanú KA-52), z menších pribudnú rýchle motorky. V prvej ?asti hry boli vozidlá zamerané viac na transport vojakov, ako na samotné útoky, teraz sa to zmení a vaše útoky budú vies? práve úto?né obrnené tanky a helikoptéry. Samozrejme pribudnú aj zbrane proti nim, ako protitanková päs? alebo nové Humvee, ktoré bude ma? namontované Stinger rakety proti helikoptéram. Rebelom zase pribudne nákladné auto so štvorhlav?ovým .50 kalibrovým gu?ometom. Z ?alších noviniek poteší aj možnos? výsadku padákom alebo možnos? prida? si nepriestrelnú vestu. Z máp sa dostanete na rôzne miesta ako letisko, kozmoport, do uho?ných baní a aj do rôznych malých prímorských meste?iek a základní. Celkovo je Joint Operaions ve?mi pekná záležitos? a toto rozšírenie zbraní ho ešte viac priblíži na úrove? rozsiahlosti Battlefieldu. Musím však poveda?, že hrate?nos? má Joint od za?iatku lepšiu ako Battlefield, jediná škoda, že sa u nás hra nepredáva. Dúfajme, že sa to s vydaním addonu napraví a niekto to vydá spolu s ním. Addon je ohlásený na jese?.
Obrázok
Aurelius
Act [of] Light
http://www.aol.sk
...niečo sa chystá... http://www.0101.sk
Obrázok používateľa
aurelius
Act of Light
 
Príspevky: 104
Založený: St Sep 15, 2004 11:26 am
Bydlisko: IPD

Naspäť na AOL články

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron